کلیدی ساده برای خدمات طراحی سایت رونمایی شد - خدمات طراحی وب سایت

رسانه: تصاویر و سایر پرونده‌های رسانه‌ای را در اینجا بارگذاری / مدیریت کنید.

با توجه به نیاز مخاطبین شما و همینطور امکاناتی سایت شما نیاز دارد ما نقشه ساختاری صفحات را طراحی خواهیم کرد و در اختیار شما می گذاریم.

در آخرین قسمت و سطر فوتر سایت بهتر است حقوق مربوط به کپی رایت را متذکر شوید.

در صورتی که شما به دنبال یک وب سایت منحصر به فرد برای کسب و کار خود هستید یا امکانات به خصوصی مد نظرتان است، ما طراحی اختصاصی برای شما انجام خواهیم داد.

با صرف نظر از آنکه حوزه کاری شما چه چیزی است، در هر وبسایتی برخی از صفحات (برگه‌ها) هستند که معمولا وجود آنها ضروری و ثابت است. مثل صفحه اصلی، درباره ما، تماس با ما و غیره؛ به همین خاطر در این بخش قصد داریم به شما نحوه ایجاد یک صقحه (برگه) در وردپرس را آموزش دهیم تا علاوه بر ایجاد صفحات ضروری، بتوانید در آینده هر صفحه‌ای را که نیاز داشتید خودتان به راحتی اضافه کنید.

آیا بهینه سازی و سئو سایت برای فروشگاه اینترنتی هم انجام میشود؟ تمامی اصول سئو تکنیکال در طراحی سایت فروشگاهی اعمال میشود.

این امکان به شما اجازه ورود به رقابت قیمتی و افزایش فروش شما خواهد داد.

اما در نهایت، خدمات طراحی سایت اختصاصی مناسب‌ترین گزینه برای بیزینس‌های بزرگ است و به خاطر مزایای فراوانی که دارد، ارزش سرمایه‌گذاری بالایی نیز برخوردار است.

در دنیای دیجیتال امروزی، سایت، اولین جایی است که بین کسب‌وکارتان با مصرف‌کنندگان تعامل ایجاد می‌شود.

طراحان ما وب سایتی منحصر به فرد و جذاب برای شما خلق خواهند کرد.

سپس تیم ما، براساس موارد اعلام شده، سایتی مخصوص شما طراحی خواهند کرد.

احتمالا تا اینجای مقاله شما هم متوجه شده‌اید که طراحی اصولی سایت تعاملی برای کاربر بسیار جذاب است.

ما با داشتن تجربه طراحی انواع سایت فروشگاهی، خبری، شرکتی و غیره، می‌توانیم بهترین سایت را برای‌تان طراحی کنیم تا درآمدتان افزایش پیدا کند.

تمام استانداردهای سئو (بهینه سازی برای موتورهای جستجو) در وب سایت شما رعایت شده است و به سایت منبع راحتی می‌تواند رتبه های بالای گوگل را کسب کند.
این یعنی هر گاه به خدمات یا محصولات شما نیازی داشته باشند، قبل از این که به سراغ رقیبان‌تان بروند، به شما مراجعه می‌کنند. 

با توجه به نیاز مخاطبین شما و همینطور امکاناتی سایت شما نیاز دارد ما نقشه ساختاری صفحات را طراحی خواهیم کرد و در اختیار شما می گذاریم.

وب سایت شما باید هویت داشته باشد. طراحی سایت شما باید نشان دهد که کسب و کارتان چه باورها و ارزش‌هایی دارد.

اگر بتوانید از فوتر سایت به عنوان یک اهرم استفاده کنید به مرور نرخ تبدیل سایت افزایش خواهد یافت طراحی سایت چیست چرا که او با کمترین دردسر می‌توانید به صفحه مورد نظر خود هدایت شده و یا شما ارتباط برقرار کند. در ضمن با افزایش اطمینان مشتریان به فروشگاه طبیعتاً امکان سفارش محصول افزایش خواهد یافت.

تقریبا ۹۵ درصد شرکت طراحی سایت از اولین برداشت کاربر از خدمات و محصولات شما، با مشاهده سایتتان اینجا کلیک کنید شکل می‌گیرد.

آیا بهینه سازی و سئو سایت برای فروشگاه اینترنتی هم انجام میشود؟ تمامی اصول سئو تکنیکال در طراحی سایت فروشگاهی اعمال میشود.

در صورت سفارش خدمات طراحی سایت با قالب اختصاصی، امکانات کاملی در اختیار شما قرار می‌گیرد. زیرا ما براساس بیزینس شما، قالب اختصاصی برای‌تان طراحی می‌کنیم.

با این فرق که قیمت آن مناسب‌تر است و پشتیبانی آن دائمی است.

چطور میتونم با وردپرس دوباره یه سایت دیگه ای رو طراحی کنم؟

گالری فیلم

قیمت انواع طراحی سایت فروشگاهی براساس وسعت و نوع کاربری آن ها، متفاوت می باشد. با توجه به تنوع و گستردگی موجود در این زمینه، ارائه تعرفه ثابت را نمی توان اقدامی حرفه ای و منطقی دانست.

مطابق شکل زیر بعد از اضافه کردن برگه‌ها به فهرست مکان نمایش برگه را در قسمت تنظیمات فهرست اضافه کنید. سپس دکمه ذخیره فهرست را بزنید. البته شما در این صفحه می‌توانید با کشیدن و رها کردن برگه‌ها، ترتیب قرارگیری آنها در فهرست سایت را تغییر دهید.

طراحی سایت با وردپرس یا با کمک قالب‌های آماده انجام می‌شود یا اینکه متخصصان وردپرس اقدام به طراحی قالب اختصاصی می‌نمایند.

جدیدترین نمونه کارهای فروشگاه اینترنتی طراحی شده در کاسپید :

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *